https://kancelariarostocki.pl/ • Pozew rozwodowy wrocław

Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki
WWW: https://kancelariarostocki.pl/
NIP 6932114142
Adres Piłsudskiego 18
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-033
Telefon 512 121 253

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Dolnośląska kancelaria adwokacka współpracuje z osobami prywatnymi oraz obsługuje przedsiębiorców i podmioty administracji publicznej. Z usług prawnych mogą również skorzystać wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Kancelaria Adwokacka — Marcin Rostocki specjalizuje się w prawie rodzinnym, udzielając porad i reprezentując stronę w sądzie.

Podczas konsultacji we Wrocławiu lub Głogowie prawnik przygotuje pozew rozwodowy oraz przedstawi klientowi wszystkie jego prawa i obowiązki. Adwokat zajmuje się również sprawami o podział majątku, ustalenie alimentów oraz określenie władzy rodzicielskiej. Na stronie przedstawiono szczegółowy zakres usług wraz z poradami prawnymi zamieszczonymi na blogu. Przedstawiciele kancelarii adwokackiej zajmują się także windykacją należności na drodze sądowej i pozasądowej oraz biorą udział w mediacjach rodzinnych czy rozwodowych.

Terminy konsultacji prawnych są ustalane poprzez kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Koszt współpracy zależy od rodzaju prowadzonej sprawy. 

Data dodania: 13-01-2024
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu