Masaż Lomi Lomi we Wrocławiu

Nazwa Firmy: IMC Centrum Zdrowia
WWW: https://centrumimc.pl
NIP
Adres Strzelińska 41
Miejscowość Żerniki Wrocławskie
Kod pocztowy 55-010
Telefon 730 597 597

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Na stronie internetowej centrumimc.pl znajduje się oferta placówki, w której można skorzystać z różnorodnych zabiegów. Osoby z Wrocławia często wybierają masaż lomi lomi. Ugniatanie i uciskanie ciała pobudza produkcję krwi i limfy, a także korzystnie wpływa na nastrój. Dzięki tej metodzie można również poprawić kondycję skóry oraz odzyskać energię. Do zabiegu wykorzystuje się różnorodne oleje, które są dobrym źródłem witamin i minerałów. Działają one nawilżająco, ujędrniająco i antycellulitowo. Zabieg ten jest bardzo przyjemny, wprowadza w stan odprężenia, poprawia elastyczność stawów, odmładza ciało i pomaga odzyskać równowagę wewnętrzną.

Można tu wykonać także relaksujący masaż głowy i twarzy. Jest on polecany w przypadku częstych migren, nadmiernego stresu i problemów z wypadaniem włosów. 

W placówce świadczone są również różne usługi medyczne. Przyjmują tu między innymi hematolog i chirurg. W ofercie znajduje się także zabiegi, takie jak ozonoterapia, laseroterapia, tlenoterapia i magnetoterapia.

Data dodania: 12-12-2023
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu