Zniesienie współwłasności działki rolnej przez podział

Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
WWW: https://noriet.pl/
NIP 1132785145
Adres Grochowska 217
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-077
Telefon 22 870 66 46

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Kancelaria ogłaszająca się na stronie noriet.pl prowadzi obsługę prawną, przyjmując zgłoszenia od osób zamieszkujących Warszawę oraz okoliczne miejscowości. Zakres świadczeń jest zróżnicowany, szczegółową listę udostępniono online. Z przygotowanej propozycji mogą skorzystać klienci prywatni oraz przedstawiciele biznesowi.

Bez względu na to, czy zlecający prosi o pomoc w zniesieniu współwłasności działki rolnej przez podział, czy też interesuje go uzyskanie odszkodowania pracowniczego, każda usługa rozliczana jest indywidualnie. Biuro przyjmuje w pierwszej kolejności osoby, które dokonały wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty (telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail). 

Z uwagi na stosowaną podczas konsultacji terminologię prawną kadra kancelarii zaleca zapoznanie się ze wpisami dostępnymi online, omawiającymi najczęściej podejmowane przez zatrudnionych pracowników sprawy oraz przyswojenie sobie pewnych, związanych z nimi wyrażeń. Ułatwi to późniejszy kontakt i zapewni sprawniejszą obsługę.

Data dodania: 10-11-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu