GMS Corporation sp. z o.o. | Drzwi do piwnic

Nazwa Firmy: GMS Corporation sp. z o.o.
WWW: https://gms-system.com/
NIP 7343040161
Adres Krynicka 55
Miejscowość Nawojowa
Kod pocztowy 33-335
Telefon 18 445 70 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Polska firma mająca biuro w Nawojowie zajmuje się produkcją i montażem rozwiązań pozwalających zwiększyć poziom bezpieczeństwa w różnego rodzaju obiektach prywatnych oraz publicznych. W katalogu produktowym znaleźć można między innymi wysokiej klasy drzwi do piwnic. Artykuły z tej kategorii powstają z odpornych na uszkodzenia komponentów. Ponadto zapewniają odpowiedni poziom wentylacji pomieszczeń narażonych na szkodliwe działanie wilgoci. Klienci mają do wyboru modele standardowe oraz o wzmocnionej konstrukcji.

Innym rozwiązaniem dostępnym w ofercie GMS-System są murowane lub stalowe wiaty śmietnikowe w konkurencyjnych cenach. Specjaliści proponują produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki dobrze wyposażonemu zapleczu technologicznemu firma realizuje zamówienia nie tylko dla polskich, lecz również zagranicznych podmiotów.

Katalog produktowy obejmuje też wysokiej jakości kompaktowe osłony śmietnikowe oraz garażowe bramy uchylne z nożycowym systemem prowadzenia.

Data dodania: 03-09-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu