Szkolenia BHP dla pracodawcy

Nazwa Firmy: PPHU "BU-MOR"
WWW: https://eszkoleniabhp.com/
NIP 6521137041
Adres Zagrodowa 67
Miejscowość Oświęcim
Kod pocztowy 32-600
Telefon 507 022 814

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Renomowana firma BU-MOR M. M. Bułka oferuje profesjonalne szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. W zależności od potrzeb klienci mogą wybrać kurs wstępny lub okresowy. Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy wybrać na stronie internetowej firmy interesujące szkolenie, wypełnić formularz i dokonać płatności. Następnie klient otrzyma na podany mail dane potrzebne do logowania. Kursy odbywają się online zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.

Szkolenie BHP dla pracodawcy oraz pracowników obejmują różne branże, między innymi administrację, budownictwo, oświatę, służbę zdrowia, gastronomię, handel, usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma przygotowała także szkolenie w języku ukraińskim. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenie. Certyfikat zostanie także przesłany do pracodawcy.

Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, profesjonalnego doradztwa oraz atrakcyjnych cen.

Data dodania: 14-08-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu