Usuwanie włókniaków twardych

Nazwa Firmy: BEAUTY MEDICA
WWW: https://www.beautymedica.pl/
NIP 9561582895
Adres Mikołaja Reja 20
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87--10
Telefon 570950950

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Oferta renomowanego gabinetu medycyny estetycznej znajdującego się w Toruniu odpowiada na różne potrzeby pacjentów, związane nie tylko z typowym upiększaniem, ale też usuwaniem dających się we znaki problemów i defektów. Świetnym tego przykładem jest usuwanie włókniaków twardych, które przybierają postać mało estetycznych guzków pojawiających się na ciele. Zabiegi proponowane przez Beauty Medica są znacznie mniej inwazyjne niż ich redukowanie chirurgiczne, a dają równie dobre efekty - choć czasem trzeba poddać się kilku sesjom.

Możliwe jest wykonywanie takich zabiegów między innymi z użyciem lasera, który w sposób kontrolowany uszkadza skórę, także na poziomie głębszych warstw, zmuszając ją do wzmożonych procesów regeneracyjnych. Podobne zjawisko wykorzystuje się podczas usuwania objawów starzenia się skóry, blizn czy rozstępów.

Metoda ta jest bezpieczna i komfortowa, istnieje niewiele przeciwwskazań do jej przeprowadzenia. Wszelkie szczegóły na temat tej oferty znajdują się na stronie kliniki.

Data dodania: 07-02-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu