Mechanik Toruń

Nazwa Firmy: Auto Serwis Kwiatowa
WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/
NIP
Adres Kwiatowa 83
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Telefon 693 661 223

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Personel warsztatu samochodowego, który przedstawia zakres swoich świadczeń na stronie internetowej mechanikakwiatowa.pl, to kompetentna oraz doświadczona kadra specjalistów. Ich zadaniem jest profesjonalna diagnostyka problemu z samochodem oraz przedstawienie właścicielowi najlepszego, gwarantującego optymalny efekt i bezpieczeństwo rozwiązania. 

Punkt naprawczy obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą z zarejestrowanymi na nią pojazdami, nie ma więc problemu z rozliczeniem usługi. Dodatkowo dzięki niewygórowanym cenom oferta warsztatu stanowi atrakcyjną alternatywę dla innych realizatorów, proponujących podobne świadczenia. 

Powyższy wykonawca zaprasza do kontaktu klientów, których interesuje rzetelnie podchodzący do swojej pracy mechanik z Torunia. Oprócz napraw podejmuje się on wszelkiego rodzaju przeglądów technicznych (corocznych lub też przed zakupem pojazdu używanego). Posiadane zaplecze techniczne oraz wiedza pracowników pozwalają wykonać usługę szybko i zgodnie z oczekiwaniami właściciela auta.

Data dodania: 15-10-2021
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu