Hurtownia zniczy • Produkcja zniczy Kowalczyk

Nazwa Firmy: Znicze Kowalczyk
WWW: https://www.zniczekowalczyk.com/
NIP 8730002978
Adres Dojazd 14a
Miejscowość Tarnów
Kod pocztowy 33-100
Telefon 601500886

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

W przypadku zapotrzebowania na duże ilości zniczy warto znaleźć sprawdzonego dostawcę tego typu asortymentu. Jednym z wartych polecenia jest hurtownia, która ogłasza się na stronie internetowej zniczekowalczyk.com.

Powyższa propozycja to towar, który zadowoli odbiorców indywidualnych, jak i przemysłowych. Hurtownia zniczy, dbając o najwyższą jakość usług od ponad 20 lat, oferuje asortyment dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, a także bezpieczny. Dzięki odpowiednio dobranemu stopowi szkła użytemu do produkcji jest ono odporne na wysokie i niskie temperatury, zachowując walory estetyczne przez długi czas.

Zakupiony towar może stanowić efektowną dekorację na płycie nagrobka lub też może być użyty jako lampion w trakcie modlitewnego czuwania. Dzięki funkcjonalnej podstawce oraz wymiennym wkładom nie ma ryzyka, że wosk lub parafina rozleją się po powierzchni i ją zniszczą czy poparzą użytkownika. 

W ofercie można znaleźć znicze z okolicznościowymi dedykacjami, istnieje także możliwość złożenia zamówienia indywidualnego na konkretny napis umieszczony w formie naklejki na lampionie.

Data dodania: 13-09-2020
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu